Taneční pro dospělé - pátek začátečnící

Taneční pro dospělé - pátek začátečnící - Podzim 2023 Tomáš Kučera, Dorka Doležalová Cena za pár: 2 990 Kč

I v době vlády nejrůznějších cool tanečních stylů neztrácejí klasické společenské tance na svém významu. Svatby, plesy, firemní večírky, reprezentativní akce – to jsou příležitosti připomenout si, co jsme z tanečních již dávno zapomněli, nebo co jsme dosud nezkusili. 

Vše se naučit nebo si osvěžit téměř zapomenuté můžete právě v našem kurzu.

Na svírající bílý límeček, propocený oblek a prkennou atmosféru zapomeňte. Naše kurzy probíhají v uvolněné atmosféře, v oblečení, které vám vyhovuje a s lektorem, který se vám plně věnuje. 

Naučíte se všechny základní tance, se kterými se můžete setkat, naučíte se atraktivní, ale jednoduché taneční variace a hlavně - naučíte se, jak při tanci dobře vypadat. Waltz, valčík, foxtrot, tango, ča-ča, rumba, samba, jive, naše polka i základy salsy se naučíte tak, aby vás tyto rytmy ve společnosti nezaskočily. Navíc při tom zažijete spoustu zábavy. 

Kurz v rozsahu 8 x 120 minutových lekcí.

Platby převodem možno provádět na účet 555640511/0100, do zprávy pro příjemce uvádějte vždy jméno přihlášené osoby nebo jako v.s. jeho tel číslo. Platby hotově na recepci taneční školy.

 

Kurz probíhá od 06. 10. 2023 do 01. 12. 2023
Seznam dostupných termínů kurzu:
01. 12. 2023
19:00 - 21:00

Hold on please…

It will only take a second.

Provozovatelem webu je Taneční škola Bonstep, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše