Taneční pro dospělé - pátek začátečnící

Taneční pro dospělé - pátek začátečnící - Podzim 2022 Tomáš Kučera Cena za pár: 2 990 Kč

I v době vlády nejrůznějších cool tanečních stylů (Hip Hopu, Street Dance, R’n’B nebo Dancehallu) neztrácejí klasické společenské tance na svém významu. Svatby, plesy, firemní večírky, reprezentativní akce – to jsou příležitosti připomenout si, co jsme z tanečních již dávno zapomněli, nebo co jsme dosud nezkusili. 


Vše se naučit nebo si osvěžit téměř zapomenuté můžete právě v našem kurzu. Na svírající bílý límeček, propocený oblek a prkennou atmosféru zapomeňte. 

Kurzy společenského tance v taneční škole BONSTEP v uvolněné atmosféře, v oblečení, které vám vyhovuje, v menším kolektivu a s lektorem, který se vám plně věnuje. 

Naučíte se všechny základní tance, se kterými se můžete setkat, naučíte se atraktivní, ale jednoduché taneční variace a hlavně - naučíte se, jak při tanci dobře vypadat. Waltz, valčík, foxtrot, tango, ča-ča, rumba, samba, jive, naše polka i základy salsy se naučíte tak, aby vás tyto rytmy ve společnosti nezaskočily. Navíc při tom zažijete spoustu zábavy. 

Kurz v rozsahu 8 x 120 minutových lekcí.

Platby převodem možno provádět na účet 555640511/0100, do zprávy pro příjemce uvádějte vždy jméno přihlášené osoby nebo jako v.s. jeho tel číslo. Platby hotově na recepci taneční školy.

 

Kurz probíhá od 07. 10. 2022 do 25. 11. 2022
Seznam dostupných termínů kurzu:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/135402/virtual/www/renders/KurzyRenderModel.php on line 333

Hold on please…

It will only take a second.